Návod

Co všechno je potřeba k registraci do soutěže?

Vyzkoušejte si registraci nanečisto – níže najdete přehledně krok za krokem.

V tomto kroku vyplníte IČ vaší organizace a udělíte souhlas s pravidly a se zpracováním osobních údajů.
Vše si můžete dopředu v klidu projít, ať se pak můžete soustředit jen na registraci soutěžní práce 😉

Pravidla soutěže

Souhlas s pravidly GDPR

Tento krok se týká vaší organizace. Budeme se ptát na název, adresu (ulice, město), dále na kontaktní osobu, se kterou budeme případně komunikovat a také na e-mail a telefon pro komunikaci.

V kroku číslo tři se budeme ptát na vaše parťáky – na seniory. I od nich budeme potřebovat znát údaje organizace, pod kterou spadají/za kterou soutěží. Konkrétně se zeptáme na IČ, jméno instituce, adresu (ulice, město), dále na kontaktní osobu, její e-mail a telefon.

V tomto kroku už se přicházíme k samotnému vložení soutěžní práce. Ta se skládá ze tří částí – první je příběh seniora, druhou pak kreativní zpracování od dítěte/dětí a třetí přílohy.

Část 1
Začneme tedy seniory a zeptáme se na název příběhu, jméno autora, jeho věk a pak vás vyzveme, abyste vložili samotný příběh.

Volitelně nám v této části budete moci připojit pár vět o autorovi – jeho medailonek.

Část 2
Tato část formuláře se bude věnovat dětem. Budeme potřebovat vědět, kdo stojí za kreativním zpracováním příběhu.
Zeptáme se proto na jméno autora, jeho věk a třídu.

Pokud stejný příběh kreativně zpracuje více dětí, budete moci děti k příběhu přidat pomocí tlačítka “Přidat dalšího autora”.

Část 3
Pak už přejdeme k nahrání soutěžní práce a dalších povinných a nepovinných příloh.
Přílohy pro snadnou identifikaci pojmenujte.

K příběhu seniora budeme povinně vyžadovat zaslat fotografii seniora, jelikož chceme čtenářům dát možnost představit si za příběhem reálnou osobu. Nepovinně pak můžete přidat fotografii vztahující se k samotnému příběhu (např. fotka rodinného domku, o kterém příběh bude).

Ke kreativnímu zpracování od dítěte/dětí budeme povinně vyžadovat samotnou soutěžní práci/práce a dále souhlas/y se zpracováním osobních údajů u osob mladších 18 let. Souhlas si můžete stáhnout níže. Následně nám ho/je naskenujte/vyfoťte a pošlete spolu s ostatními přílohami.

Stáhnout souhlas se zpracováním osobních údajů

Nepovinnou položkou pak bude možnost připojit fotografii dítěte/dětí.

Nejde nám jen o soutěžní práce, ale zajímá nás také její samotná realizace.
Napište nám, jak vaše tvoření probíhalo – kdo setkání inicioval, kdy a kde jste se setkali, co jste tvořili, co jste u společného tvoření prožili, jak vás to bavilo, co potěšilo seniory, co potěšilo děti nebo vás samotné, celkové dojmy – zkrátka cokoliv, co byste nám chtěli sdělit.
Zároveň zde budeme chtít přiložit fotografie ze společného tvoření/setkání. Tak nezpomeňte fotit 😉

 

5 institucí vyhraje finanční prostředky na nákup cen dle vlastního výběru. Konkrétně rozdáme 5 x 50 000 Kč vč. DPH s tím, že 25 000 Kč vč. DPH obdrží instituce, 25 000 Kč vč. DPH obdrží seniorská instituce.
V tomto kroku jsou připravena 2 políčka, do kterých budeme chtít vyplnit, na co finance v případě výhry plánujete využít.

V rámci vyhodnocení soutěže budou uděleny dva bonusy ve výši 30 000 Kč na realizaci společného projektu/aktivity dětí a seniorů. V tomto kroku registrace budeme chtít vědět, na co byste finanční prostředky využili a proč právě vy byste měli tuto dílčí výhru získat. Hodnotícími kritérii budou kreativita a míra propojení obou generací skrze společný projekt.

A jsme na konci

Pokud jste vše vyplnili, stačí stisknout tlačítko “Dokončit registraci” a odeslat nám tak svou přihlášku do soutěže.

Následně od nás obdržíte potvrzovací e-mail a my se dáme do práce. Vaši soutěžní práci projdeme a po validaci ji zveřejníme v galerii soutěžních prací.

Důležité! Nezapomeňte svoje práce poslat fyzicky na adresu:
FOXO s.r.o.
Bubenská 51
170 00  Praha 7

Něco navíc

Stáhněte si stručný a přehledný seznam všech pložek, které obsahuje registrační formulář. Díky tomu na nic nezapomenete a registraci do soutěže zvládnete do několika minut.

Stáhnout seznam

Zeptejte se

Nejste si něčím jisti? Zavolejte nám, rádi poradíme a zodpovíme všechny vaše otázky.

Kontakt

(Visited 857 times, 1 visits today)